VIDEO: S čím nám může pomoct respirační fyzioterapie?

Respirační fyzioterapie patří mezi základní kameny plicní rehabilitace. Snahou tohoto oboru je pomoct pacientům dosáhnout komfortu při dýchání. Využívá k tomu řadu technik dle obtíží daného pacienta.

Jaké konkrétně? A s jakými obtížemi nám může respirační fyzioterapeut pomoct? Podívejte se na video připravené ve spolupráci s Mgr. Annou Chmelařovou z Kliniky dětské neurologie 2. LF a FN Motol.

Zaregistrujte se zdarma
k odběru zpravodaje

Partneři

Reference: 

  1. Primary Immunodeficiencies (PID) Driving Diagnosis for Optimal Care in Europe – European Reference Paper. Available at http://www.worldpiweek.org/resources/key-policy-documents (Last accessed September 2016).
  2. PI Week leaflet. Available at http://www.worldpiweek.org/sites/default/files/article_docs/Common%20questions%20about%20PI%20answered_0.pdf (Last accessed September 2016).
  3. Primary immunodeficiency in adults. IPOPI 2012. Available at http://www.worldpiweek.org/sites/default/files/article_docs/PIDs%20in%20adults.pdf (Last accessed September 2016).

Tato webová stránka je určena pouze pro vzdělávací účely a neslouží jako náhrada za lékařskou pomoc. Pro diagnostiku či léčbu svého zdravotního stavu se obraťte na svého lékaře.